Homeدرباره ما

درباره ما

 

شرکت شهاب دشت کویر در سال 1387 شمسی با راه اندازی کارخانه ای به مساحت 5000 مترمربع با هدف تولید گلیم، جاجیم و به منظور جلب رضایت مصرف کننده پا به عرصه وجود نهاد و تا کنون توانسته است سهم عمده ای از بازار داخلی را به خود اختصاص دهد. این شرکت توانسته است با به کارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا بیش از بیست طرح متفاوت در اشکال گوناگون تولید و به بازار عرضه نماید.

روزانه چندین تن مواد اولیه و دیگر محصولات لازم در كارخانه این شركت تحت فرآوري قرار ميگيرد و محصولات با توجه به نياز بازار در اشکال و طرح های گوناگون تولید و بسته بندي ميشوند. شرکت شهاب دشت کویر از یک سیستم ارزشیابی کامل به عنوان رکن اصلی کنترل کیفیت استفاده میکند و کنترل بی وقفه تمام مراحل تولید از مواد اولیه تا فرآورده های نهایی در آزمایشگاههای کنترل کیفیت و واحد تضمین کیفیت این شرکت صورت می پذیرد.

این شرکت با بهره مندی از منابع انسانی مجرب و تیمهای بازاریابی حرفه ای و کارآزموده و همینطور تجارب فراوان و شناخت کامل از بازار کشور ایران قصد دارد تحولی عظیم را  که تا به حال در عرصه توزیع و فروش محصولات تحت نمایندگی خود ایجاد کرده، بیش از پیش ادامه دهد.

هدف اصلی و آرزوی ما به ارمغان آوردن محصولات بی همتا و با کیفیت برای هموطنان عزیزمان میباشد و برای تحقق این مهم، همواره کوشیده ایم تا با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه وهمکاری مداوم با برترینهای این عرصه تمامی توان و کوشش خود را تا رسیدن به سرمنزل مقصود که همانا خودکفایی میهن عزیزمان ایران میباشد به کار بندیم.

تماس با ما

با ما در تماس باشید

تلفن:      3000 3334 - 025

فکس:     2004 3334 - 025

همراه:    1379  750  0912

  

خرید آنلاین

روش های پرداخت و خرید از سایت ما

لینک فروشگاه ها

درباره ما

کمی از ما بیشتر بدانید

Buy augmentin online Buy baclofen online Buy baclofen online Buy baclofen online